Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Ustawiacz - Operator

Stanowisko

ustawiacz - operator

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2019-01-29

O firmie

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz-Operator

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie (Ostaszewo k. Torunia)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego  poprzez udział w szkoleniach i projektach,
  • Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i efekty,
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Owocowe wtorki,
  • Cykliczne imprezy integracyjne.

Wymagania:

  • Zaangażowanie,
  • Dyscyplina
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe – mechanika
  • Kurs obsługi wózków widłowych i dźwignic
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi – suwmiarka, kątomierz
  • Obsługa pras mimośrodowych – mile widziane
  • Znajomość zasady działania pras mimośrodowych oraz sposobu mocowania oprzyrządowania na prasy
  • Doświadczenie w podobnej pracy min. 2 lata

Obowiązki:

  • Ustawianie obsługiwanej maszyny lub urządzenia zgodnie z dokumentacją produkcyjną i zasadami SMED,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Wykonywanie konserwacji maszyn,
  • Raportowanie dziennej realizacji zadań w systemie.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).