Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Technolog obróbki metali

Stanowisko

technolog obróbki metali

Miasto/województwo

87-148 Łysomice, Ostaszewo

Publikacja

2018-10-10
O firmie
Apator jest  wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło),
a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Firma  tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie (Ostaszewo koło Torunia )

Co oferujemy:

  • Rozwój  zawodowy na stanowisku oraz udział w ciekawych projektach i szkoleniach,
  • Pracę w profesjonalnym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i wyniki,
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpiecznie na życie,
  • Firmowe spotkania integracyjne  i owocowe wtorki,
Główne zadania:

  • opracowanie i wdrażanie procesów technologicznych w zakresie obróbki plastycznej metali
  • ocena technologiczna detali i podzespołów wdrażanych do produkcji
  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • systematyczna weryfikacja procesów technologicznych

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym
  • mile widziane doświadczenie w konstrukcji narzędzi do obróbki plastycznej metali
  • umiejętność tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej
  • znajomość procesów obróbki plastycznej
  • wiedza z  technologii budowy maszyn i metrologii
  • znajomość oprogramowania użytkowego ogólnego i specjalistycznego (CAD np.NX 8.x)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • prawo jazdy kat. B
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.
Okres publikacji ogłoszenia: 2018-10-10 - 2018-11-09
W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).