Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Technik ds. Prototypów

Stanowisko

Technik ds. prototypów

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2019-07-15

O firmie

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostaszewo k. Torunia

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - jesteśmy obecni od 1949 roku
  • Rozwoju zawodowy poprzez udział w szkoleniach i projektach automatyzacji produkcji
  • Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i efekty
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Owocowe wtorki
  • Cykliczne imprezy integracyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektronicznym/elektrycznym
  • Znajomość miernictwa elektronicznego / elektrycznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym schematów urządzeń elektronicznych/elektrycznych
  • Podstawowa wiedza dot. działania elementów elektronicznych
  • Mile widziana znajomość standardów montażu podzespołów elektronicznych
  • Podstawowa znajomość programów typu CAD
  • Podstawowa wiedza z zakresu transmisji danych
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki:

  • Montaż, uruchamianie oraz naprawy stanowisk testowych/ montażowych w podległym wydziale produkcyjnym
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej projektowanych urządzeń
  • Opiniowanie dokumentacji wyrobów/ procesów/ wytycznych projektu
  • Prowadzenie ofertyzacji na podzespoły, programy, urządzenia
  • Szkolenia pracowników z zakresu wdrażanych stanowisk

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).