Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Techik Elektryk

Publikacja

2020-03-11

Grupa Apator to dynamiczna grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych,  jak i zagranicznych. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych – z roku na rok odnotowującym rosnące przychody ze sprzedaży. Wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewnia najwyższą jakość wyrobów, które cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów.

Działalność Grupy Apator obejmuje trzy obszary biznesowe (segmenty):

  • Segment energii elektrycznej
  • Segment opomiarowania wody i ciepła
  • Segment opomiarowania gazu

W związku z intensywnym rozwojem Grupy  i wdrażaniem nowych rozwiązań poszukujemy kandydatów do pracy w zakładach
w  Ostaszewie/k Torunia, w Poznaniu i w Tczewie/Trójmiasto na stanowisko:
Technik Elektryk

Zadania:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych maszyn i linii technologicznych na podstawie schematów elektrycznych
  • Montaż szaf sterowniczych
  • Prowadzenie tras kablowych
  • Aktywny udział w uruchomieniach maszyn w siedzibie firmy (kontrola sygnałów itp.)
  • Instalacja i uruchomienie maszyn i linii technologicznych u klienta końcowego

Oczekujemy

  • Wykształcenie techniczne z obszaru Elektryki, Elektroniki, Mechatroniki
  • Praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych: aparatury elektrycznej, falowników, czujników, silników oraz pneumatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z montażem lub serwisem elementów elektryki i automatyki maszyn przemysłowych
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV i uprawnienia w zakresie pomiarów (będą dodatkowym atutem)
  • Umiejętność wykonywania montażu mechanicznego i prostych prac ślusarskich będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz pracy w zespole
  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów
  • Inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz kreatywne podejście do wykonywania realizowanych zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Pracę w spółce akcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premia miesięczna, premia kwartalna, dodatek za brak absencji chorobowej
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych
  • Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych
                                                                                                                             Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając "Aplikuj"