Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Specjalista ds. Marketingu Produktowego

Stanowisko

specjalista ds. marketingu produktowego

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2019-02-07

O firmie

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie (Ostaszewo k. Torunia)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego  poprzez udział w szkoleniach i projektach,
  • Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i efekty,
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Owocowe wtorki,
  • Cykliczne imprezy integracyjne.

Obowiązki:

  • Realizacja działań marketingowych i kreatywne zarządzanie projektami graficznymi oraz promocyjnymi
  • Wsparcie marketingowe poszczególnych obszarów w firmie oraz współpraca z innymi działami (sprzedaż, r&d)
  • Odpowiedzialność za opracowanie projektu graficznego od koncepcji do realizacji
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych na targi oraz materiałów wspierających dział sprzedaży (POS, katalogi, banery, animacje, itp.)

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w projektach z obszaru mixu marketingowego B2C i B2B (segmentacja, oferta, marka, komunikacja, badania satysfakcji)
  • Mile widziana znajomości obsługi programów graficznych
  • Doświadczenia popartego odpowiednimi projektami,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Kompetencji w zakresie pracy w zespole – umiejętność planowania z wyprzedzeniem, wyprzedzanie terminów i oczekiwań „klientów wewnętrznych”

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).