Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Pracownik Produkcji

Stanowisko

Monter

Publikacja

2018-07-24

Poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne. Oferujemy dobre warunki:
- umowę o pracę – liczy się stabilne zatrudnienie
- wynagrodzenie zasadnicze oraz bogate dodatki za prace w nocy i systemie brygadowym
- premie kwartalne oraz roczną
- system socjalny ( a w nim bony na Święta Bożego Narodzenia, pożyczki, zapomogi)
 - bogaty pakiety benefitów
 - pakiety medyczne LUXMED
 - ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
- dedykowana linię autobusową, abyś mógł bezproblemowo dojeżdżać do pracy
- owocowe wtorki
Dołącz do naszego zespołu

Monter

Miejsce pracy: Ostaszewo

Wymagania:
  • Odpowiedzialność
  • Pracowitość
  • Zdolności manualne
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac
Obowiązki:
  • montaż liczników elektrycznych
  • montaż aparatury łączeniowej
Co oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • owocowe wtorki
  • dofinansowanie do imprez sportowych i kulturalnych
  • cykliczne imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.
Okres publikacji ogłoszenia: 2018-07-24 - 2018-09-07

Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) dalej jako „RODO” informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Apator SA z siedzibą w Toruniu przy ul. Gdańskiej 4a lok C4, tel. 56 61 91 111, apator@apator.com;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO tj. na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
  3. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane polskim podmiotom z grupy APATOR (http://www.apator.com/pl/grupa-apator/o-nas/struktura) w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji;
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane dwa lata od dnia złożonej aplikacji;
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie;
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
  7. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji;
  9. Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu