Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Monter Mechanik

Publikacja

2020-03-12

Grupa Apator to dynamiczna grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych,  jak i zagranicznych. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych – z roku na rok odnotowującym rosnące przychody ze sprzedaży. Wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewnia najwyższą jakość wyrobów, które cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów.

Działalność Grupy Apator obejmuje trzy obszary biznesowe (segmenty):

  • Segment energii elektrycznej
  • Segment opomiarowania wody i ciepła
  • Segment opomiarowania gazu

W związku z intensywnym rozwojem Grupy  i wdrażaniem nowych rozwiązań poszukujemy kandydatów do pracy
w zakład
 w Ostaszewie k.Torunia, w Poznaniu i w Tczewie/Trójmiasto na stanowisko:

Zadania:

  • Montaż maszyn, urządzeń i linii technologicznych
  • Wykonywanie prac montażowych na podstawie dokumentacji technicznej 2D oraz modelu 3D
  • Tworzenie instalacji pneumatyki sterującej maszyn
  • Kontrola, weryfikacja poprawności działania zmontowanych zespołów
  • Obsługa niezbędnych narzędzi i elektronarzędzi
  • Udział w procesie uruchomienia i testowania nowoczesnych rozwiązań przemysłowych
  • Dbałość o ustalony porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru Mechaniki (ZSZ / Technikum) (mile widziane)
  • Praktyczna znajomość podzespołów mechaniki przemysłowej: pneumatyka, technika liniowa, przeniesienie napędu itp
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z montażem lub serwisem maszyn przemysłowych (pasjonaci mechaniki również mile widziani)
  • Umiejętność rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i automatyki będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Pracę w spółce akcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, premia miesięczna, premia kwartalna, dodatek za brak absencji chorobowej
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych
  • Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych