Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Młodszy Technolog Programista Aplikacyjny

Miasto/województwo

O0staszewo

Publikacja

2021-11-22

Aktualnie do Spółki APATOR SA zlokalizowanej w  Ostaszewie poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w dziale technologicznym przy tworzeniu i zmianach procesu produkcyjnego elektronicznych urządzeń pomiarowych
  • Wdrażanie nowych projektów w Spółce
  • Dostarczanie i utrzymanie rozwiązań zawierających nowe technologie
  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji do testowania i konfiguracji produktów
  • Tworzenie i zarządzanie bazami danych z danymi produktów
  • Zapewnienie wysokiej jakości standardów zgodnych z wymaganiami innych działów

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatyka, elektronikia lub automatyka
  • Znajomość środowiska programowania Microsoft Visual Studio
  • Znajomość języka C i C#
  • Znajomość Web Services
  • Znajomość baz danych SQL Server
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte zdolnośći interpersonalne

To oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty oraz wdrożyć się szybko w obowiązki
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Work life balance dzięki elastycznym godzinom pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV