Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. finansowych

Publikacja

2019-06-11

O firmie

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. finansowych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie (Ostaszewo k. Torunia)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego  poprzez udział w szkoleniach i projektach
  • Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i efekty
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Owocowe wtorki
  • Cykliczne imprezy integracyjne
  • Dedykowane dojazdy z Torunia do strefy Ostaszewo

Wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów na kierunku finanse i rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność
  • Wysoka motywacja do pracy oraz podnoszenia kompetencji

Obowiązki:

Cel stanowiska: Prowadzenie, kontrolowanie i raportowanie rozliczeń finansowych

  • Procesowanie płatności wobec kontrahentów, banków, pracowników, organów skarbowych, akcjonariuszy, PKZP
  • Zakładanie i aktualizowanie kartotek kontrahentów
  • Współpracowanie z bankami w zakresie finansowania bieżącego, kart kredytowych i płatniczych, wsparcia handlu
  • Prowadzenie i realizowanie rozliczeń z pracownikami (karty kredytowe, delegacje służbowe krajowe i zagraniczne, używanie samochodów, zaliczki i rozliczenie zaliczek).
  • Obsługiwanie elektronicznego obiegu faktur zakupu

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).