Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Konstruktor Mechanik

Publikacja

2020-03-11

Grupa Apator to dynamiczna grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście spółek zarówno krajowych,  jak i zagranicznych. Jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych – z roku na rok odnotowującym rosnące przychody ze sprzedaży. Wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewnia najwyższą jakość wyrobów, które cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów.

Działalność Grupy Apator obejmuje trzy obszary biznesowe (segmenty):

  • Segment energii elektrycznej
  • Segment opomiarowania wody i ciepła
  • Segment opomiarowania gazu

W związku z intensywnym rozwojem Grupy  i wdrażaniem nowych rozwiązań poszukujemy kandydatów do pracy w zakładach
w  Ostaszewie/k Torunia, w Poznaniu i w Tczewie/Trójmiasto na stanowisko:

Zadania:

  • Opracowywanie koncepcji maszyn i linii technologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami (dyrektywa maszynowa)
  • Uwzględnienie maksymalizacji funkcjonalności technologicznej i równoczesnej minimalizacji kosztowej
  • Modelowanie w środowisku 3D (SolidEdge, SolidWorks lub pokrewne)
  • Prowadzenie dokumentacji w środowisku PDM
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej zaprojektowanych maszyn i urządzeń
  • Specyfikowanie elementów handlowych oraz ostatecznych list materiałowych BOM dla Działu Zaopatrzenia
  • Dobór efektywnych i uzasadnionych kosztowo rozwiązań technologicznych
  • Nadzór nad procesami montażu i uruchomienia w zakresie realizowanych projektów
  • Współpraca z Działem Elektryki i Automatyki, Zaopatrzenia, Montażu celem zapewnienia optimum w kwestii harmonogramu realizacji i minimalizacji kosztów wytworzenia
  • Tworzenie instrukcji obsługi oraz dokumentacji techniczno-ruchowej

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń
  • Znajomość oprogramowania ERP i PDM będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Umiejętność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w spółce akcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premia miesięczna, premia kwartalna, dodatek za brak absencji chorobowej
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych
  • Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowychD

                                                                                                                                   Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając "Aplikuj"

ofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych