Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Kierownik Wydziału Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Stanowisko

kierownik wydziału przetwórstwa tworzyw sztucznych

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2019-03-07

Rekrutacja wewnętrzna na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym,
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing,
  • Wiedza z metodologii pomiarów i umiejętność dokonywania pomiarów,
  • Mile widziany język angielski na poziomie zaawansowanym technicznym,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie – decyzyjność, zarządzanie zmianą

Obowiązki:

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu dostępności maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad zgodnością produkowanych wyrobów z obowiązującymi procedurami,
  • Organizacja pracy podległego zespołu oraz zapewnienie wymaganych zasobów do terminowej realizacji zleceń produkcyjnych,
  • Bieżąca analiza dostępnych zasobów w odniesieniu do planów produkcyjnych,
  • Zarządzanie ryzykiem w ramach prowadzonego wydziału i zapobieganie problemom,
  • Opracowywanie projektów aktów normatywnych i dokumentów systemowych z zakresu kierowanej komórki organizacyjnej,
  • Zapewnienie merytorycznego wsparcia dla podległego zespołu.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).