Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Inżynier Procesu SMT

Stanowisko

inżynier procesu

Miasto/województwo

Ostaszewo 57C k. Torunia

Publikacja

2022-09-05

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie programów na maszyny SMT
  • Konstruowanie procesów technologicznych
  • Standaryzowanie pracy
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych celem optymalizacji jakości, maksymalizacji wydajności, minimalizacji zapasów i optymalizacji czasu życia zlecenia na produkcji

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie  z obszaru mechaniki, elektryki, automatyki, informatyki lub pokrewnych
  • Wysoką samodyscyplinę i łatwość w komunikacji z różnymi grupami odbiorców
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość procesu produkcji SMT
  • Mile widziana znajomość programu Autocad lub pokrewnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie Twoim atutem
  • Jesteśmy otwarci na absolwentów z ugruntowaną wiedzą teoretyczną

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego wdrożenia stanowiskowego , który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne