Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Inspektor Jakości

Stanowisko

inspektor jakości

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2019-06-10

O firmie

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie (Ostaszewo k. Torunia)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego  poprzez udział w szkoleniach i projektach,
  • Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i efekty,
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Owocowe wtorki,
  • Cykliczne imprezy integracyjne,
  • Umowa na zastępstwo pracownika.

Obowiązki:

  • kontrola jakości wyrobów gotowych z tworzyw sztucznych wykonanych w technologii wtrysku,
  • sporządzanie dokumentacji pokontrolnej zgodnie z przyjętymi procedurami
    i instrukcjami systemu jakości,
  • prowadzenie szkoleń jakościowych dla brygadzistów i pracowników z wydziału przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • udział w analizie powstałych niezgodności.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku inspektora jakości w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w kontroli wyrobów z przetwórstwa tworzyw sztucznych),
  • mile widziane wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, mikroskop cyfrowy itp.).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Administratorem danych jest APATOR SA z siedzibą w Toruniu 87-100, Gdańska 4a lok. C4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami art. 22 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.