Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Brygadzista

Stanowisko

Brygadzista

Miasto/województwo

Ostaszewo

Publikacja

2021-11-22

Aktualnie do Spółki APATOR SA zlokalizowanej w  Ostaszewie poszukujemy członka zespołu na stanowisko
Brygadzista

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem oraz organizacja pracy i nadzór nad procesami
  • Kontrola prawidłowości zapisów w systemie ERP raportowanych przez pracowników
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów technologicznych i jakościowych
  • Dbałość o przestrzeganie prawa pracy, zasad i przepisów BHP oraz ergonomii stanowiska pracy
  • Szkolenie operatorów zgodnie ze standardami TWI
  • Monitorowanie zapasu materiałów eksploatacyjnych i narzędzi oraz zgłaszanie potrzeb zakupowych w przypadku stanu poniżej poziomu minimalnego

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Znajomość zasad lean manufacturing oraz 5S
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do wykonywania obowiązków w systemie pracy zmianowej
  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę i wspieranie zespołu
  • Zdolności przywódcze, umiejętności związane z organizacją pracy zespołu oraz podejmowaniem szybkich i trafnych decyzji
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając "Aplikuj"