Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Brygadzista magazynów

Miasto/województwo

Ostaszewo

Publikacja

2021-11-22

Aktualnie do Spółki APATOR SA zlokalizowanej w  Ostaszewie poszukujemy członka zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiej jakości standardów zgodnych z wymaganiami innych działów
  • Nadzór nad prowadzeniem gospodarki magazynowej wydziału i kooperacji  (przyjęcia, wydania, magazynowanie, dostawy)
  • Nadzór nad realizacją wydań materiałów na produkcję
  • Opisywanie faktur i wystawianie zamówień
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad Lean Manufacturing i 5S
  • Informowanie pracowników o treści aktów normatywnych i dokumentów systemu zarządzania
  • Ocenianie kompetencji podległych pracowników
  • Nadzór i uczestnictwo w inwentaryzacjach ciągłych oraz okresowych
  • Organizacja i przydzielanie codziennych zadań podległym pracownikom

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu logistyki​​​​​​
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość zagadnień z obszaru gospodarki magazynowej wraz z obsługą programów magazynowych
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office
  • Determinację i zaangażowanie w dążeniu do wyznaczonego celu

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV