Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Konstruktor ds. Aparatury Elektronicznej

Stanowisko

konstruktor ds. aparatury elektronicznej

Miasto/województwo

Toruń

Publikacja

2021-04-29

O firmie

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń, Zielona Góra

      Co oferujemy:

  •      Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  •      Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel. komórkowy)
  •      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •      Elastyczne godziny pracy
  •      Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole
  •      Profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  •      Pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy i inne.)

Obowiązki:

  •      Projektowanie i uruchamianie układów elektronicznych,
  •      Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
  •      Optymalizacja układów elektronicznych,
  •      Współpraca w zespole przy uzgadnianiu założeń projektowych,
  •       Współpraca z działem testowym, opracowywanie procedur testowych

     Wymagania:

  • ·    Wykształcenie wyższe o profilu elektronicznym
  • Dobra znajomość narzędzi do projektowania PCB (mile widziany Altium Designer), symulacji układów elektronicznych oraz tworzenia dokumentacji rysunkowej 2D,
  • Doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu układów elektronicznych

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).