Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Konstruktor ds. Aparatury Elektronicznej

Stanowisko

konstruktor ds. aparatury elektronicznej

Miasto/województwo

Toruń

Publikacja

2021-08-24

Grupa Apator to  grupa kapitałowa, w której skład wchodzi kilkanaście Spółek zarówno krajowych  jak i zagranicznych. Jesteśmy pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych w obrębie trzech obszarów biznesowych: energia elektryczna, opomiarowanie wody i ciepła, opomiarowanie gazu.

Miejsce pracy: Toruń, Zielona Góra

      Co oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji  i umożliwi ich rozwój
  • Wynagrodzenie zasadnicze na poziomie rynkowym oraz premię uzależnioną od poziomu realizacji zadań i wyników firmy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się bardzo szybko w obowiązki
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy i inne.)

Obowiązki:

  •      Projektowanie i uruchamianie układów elektronicznych,
  •      Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej
  •      Optymalizacja układów elektronicznych,
  •      Współpraca w zespole przy uzgadnianiu założeń projektowych,
  •       Współpraca z działem testowym, opracowywanie procedur testowych

     Wymagania:

  • ·    Wykształcenie wyższe o profilu elektronicznym
  • Dobra znajomość narzędzi do projektowania PCB (mile widziany Altium Designer), symulacji układów elektronicznych oraz tworzenia dokumentacji rysunkowej 2D,
  • Doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu układów elektronicznych

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).