Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Młodszy Technolog ds. Wdrożeń Aparatury Pomiarowej

Stanowisko

Młodszy technolog ds. wdrożeń aparatury pomiarowej

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2022-09-22

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie zestawień materiałowych, danych technologicznych w systemie ERP, składanie wniosków o nadanie indeksów materiałowych dla pozycji zakupowych / kooperacyjnych
  • Opracowywanie instrukcji, rysunków złożeniowych, dokumentacji technologicznej w systemie TeamCenter
  • Udział w projektowaniu nowych, modernizacji, programowaniu używanych w procesie produkcyjnym urządzeń/stanowisk kontrolnych/testujących/kalibrujących
  • Udział w przeprowadzaniu analizy FMEA wyrobów
  • Proponowanie zmian do konstrukcji wyrobów/procesów produkcyjnych/stanowisk technologicznych
  • Udział w opracowaniu planów jakości wyrobów podlegających Dyrektywie MID

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: automatyka, elektronika, elektromechanika
  • Znajomość oprogramowania środowiska Altium Designer, Siemens NX, DraftSight
  • Mile widziana znajomość systemów PDM lub/i ERP
  • Mile widziana wiedza z zakresu zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej/projektowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne