Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Specjalista ds. Księgowości

Stanowisko

specjalista ds. księgowości

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2022-06-23

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w  Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie i rozliczanie kosztów działalności Spółki z uwzględnieniem działalności w specjalnej strefie ekonomicznej
  • Weryfikacja i analiza zapisów i sald kont księgowych
  • Udział w uzgadnianiu ewidencji i sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • Udział w sprawozdawczości do instytucji państwowych
  • Udział w organizowaniu i rozliczaniu inwentaryzacji majątku obrotowego Spółki

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości
  • Doświadczenie w księgowości spółki produkcyjnej min. 3 lata
  • Znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatkowych VAT i CIT
  • Umiejętność pracy w zintegrowanym systemie ERP
  • Umiejętność pracy z dbałością o szczegóły
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i szybkiego przyswajania zmian
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne