Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Elektryk

Stanowisko

Elektryk

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2020-04-16

O firmie

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Ostaszewo k. Torunia ( Kujawsko-Pomorskie)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na cel i efekty
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Owocowe wtorki
  • Cykliczne imprezy integracyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu elektrycznym,
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP eksploatacyjne grupa I do 1kV, mile widziane do 15kV, grupa II, III lub dozorowe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa pracy dotyczących maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • Zaświadczenia kwalifikacyjne UDT (obsługa/konserwacja) będą dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń oraz infrastruktury pod względem elektrycznym,
  • Wykonywanie podłączeń elektrycznych,
  • Serwisowanie i konserwacja instalacji elektrycznych,
  • Kontrolowanie stanu urządzeń w stacji TRAFO,
  • Raportowanie potrzeb w zakresie zakupu materiałów instalacyjnych i części zamiennych.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).