Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Programista Systemów Wbudowanych

Miasto/województwo

Toruń

Publikacja

2021-10-20

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w  Toruniu poszukujemy członka zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Wytwarzanie oprogramowania wbudowanego
  • Współudział w definiowaniu architektury oprogramowania, algorytmów itp.
  • Współuczestnictwo w definiowaniu wymagań
  • Utrzymywanie napisanego kodu
  • Refaktoryzacja zastanego kodu
  • Duża dbałość o jakość kodu

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektronicznym, informatycznym lub pokrewnym
  • Znajomość języka C w stopniu co najmniej dobrym
Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem mikrokontrolerów, w tym bare metal
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wiedzę z zakresu programowania zespołowego oraz problematyki utrzymania oprogramowania
  • Podstawową znajomość układów elektronicznych , w szczególności cyfrowych
  • Umiejętność tworzenia prostych aplikacji dla Windows, w tym wielowątkowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Zdolności analitycznego myślenia, organizacja pracy własnej

​​​​​​​ To oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Możliwość zwiększenia kompetencji i doświadczenia zawodowego przy współpracy z ekspertami w sektorze oprogramowania embedded
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Work life balance dzięki elastycznym godzinom pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając "aplikuj"