Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2022-08-23

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Sporządzanie, publikowanie informacji dla potrzeb rynku kapitałowego
  • Sporządzanie dokumentów korporacyjnych, w tym zarządu i rady nadzorczej Spółki
  • Prowadzenie spraw związanych z systemem zarządzania ISO

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu zagadnień prawnych (głównie w obszarze Krajowych Spółek Handlowych), normy ISO 9001 i systemu zarządzania opartego o tą normę oraz znajomość zasad funkcjonowania grup kapitałowych
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze ładu korporacyjnego i organizacji firm
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność i sumienność
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Jesteśmy otwarci na absolwentów oraz studentów ostatniego roku, którzy mają możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji o ugruntowanej pozycji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne