Firma

APATOR S.A.

Ogłoszenie

Tester Oprogramowania

Stanowisko

tester oprogramowania

Miasto/województwo

Ostaszewo k. Torunia

Publikacja

2021-11-19

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie planów testów na podstawie dostarczonej dokumentacji projektowej
  • Przeprowadzenie testów zgodnie z planami testów oraz opracowanie protokołów
  • Tworzenie skryptów do automatyzacji procesu testowania

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Znajomość narzędzi do raportowania błędów oraz tworzenia planów testów
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu testowania
  • Elastyczne podejście do zadań
  • Mile widziany certyfikat ISTQB Foundation Level
  • Mile widziana umiejętność programowania w języku C#
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty oraz wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne