Technik Produkcji

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

05-08-2023 / 11 miesięcy temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Aktualnie, do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Łodzi poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu, na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z technologią oraz dokumentacją montażową
  • Wykonywanie międzyprocesowej kontroli jakości półwyrobów oraz wyrobów gotowych
  • Weryfikacja oraz zgłaszanie niezgodności w dokumentacji oraz zleceniach produkcyjnych

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie zawodowe/branżowe
  • Doświadczenie w pracy w obszarze elektroniki i automatyki

To oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę we środowisku oraz atmosferze, które pozwolą Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się w obowiązki
  • Ruchomy system pracy, którą możesz rozpocząć między 6:00 a 9:30, co pomoże Ci zachować odpowiednią równowagę między życiem zawodowym a prywatnym :)
  • Bezpłatny parking na terenie firmy

Benefity:

  • Dofinansowanie do kartu Multisport
  • Prywatna opieka medyczna w Luxmed
  • Bezpłatny dostęp do aplikacji Etutor oraz Legimi
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie w PZU
  • Ruchomy system czasu pracy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne, takie jak: bony na dzień dziecka, świeta Bożego Narodzenia, czasy pod gruszą

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error