Młodszy specjalista ds. zakupów, gospodarki magazynowej i logistyki

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

03-14-2023 / rok temu

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie - Toruń,

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Toruniu poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • prace zakupowe związane z zamawianiem towarów na stan magazynu
  • wykonywanie oraz nadzorowanie czynności obszarze logistyki i gospodarki magazynowej
  • udział w przygotowywaniu wysyłek oraz organizacji transportów
  • prace magazynowe w zakresie przyjmowania i wydawania  materiałów, półwyrobów, wyrobów i towarów, w celu zaopatrzenia potrzeb klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • praca w systemie ERP w gospodarce magazynowej
  • prowadzenie dokumentacji logistycznej zgodnie ze standardami firmy

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość MS Office (przede wszystkim Excel- tabele przestawne, wyszukaj pionowo itp.)
  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu ERP

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę we wspierającym środowisku, które pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki
  • Ruchomy system pracy, którą możesz rozpocząć między 6:00 a 9:30, co pomoże Ci zachować odpowiednią równowagę między życiem zawodowym a prywatnym :)
  • Bezpłatny parking na terenie firmy

Benefity:

  • Dofinansowanie do kartu Multisport
  • Prywatna opieka medyczna w Luxmed
  • Bezpłatny dostęp do aplikacji Etutor oraz Legimi
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie w PZU
  • Ruchomy system czasu pracy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne, takie jak: bony na dzień dziecka, świeta Bożego Narodzenia, czasy pod gruszą

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error