Operator maszyn

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-25-2024 / 23 dni temu

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie - Ostaszewo 57c k. Torunia,

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator S.A. zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

 Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych przy produkcji detali wtryskowych
  • Przygotowanie maszyn i niezbędnych materiałów zgodnie z dokumentacją produkcyjną
  • Przeprowadzanie podstawowej konserwacji maszyn
  • Prace transportowe ręcznymi środkami transportu wewnętrznego

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych. Mile widziane doświadczenie w obsłudze wtryskarek
  • Gotowość do pracy w systemie IV-brygadowym (np. 2 dni I zmiana, 2 dni II zmiana, 3 dni III zmiana, 2 dni wolnego).
  • Wysoka samodyscyplina i zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy:

  • Dodatek do za pracę w systemie IV-brygadowym i godzinach nocnych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym + premie miesięczne i roczne
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Dostęp do szkoleń zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • Możliwość rozwoju/awansu

 Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia pieniężne na Święta Bożego Narodzenia
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikacja

Załącz plik CV (niewymagane)
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error