Specjalista ds. Kadr i Płac

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-22-2024 / 12 dni temu

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie - Ostaszewo 57c k. Torunia,

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne sporządzenie list płac w programie Enova365
  • Sporządzanie i rozliczanie umów zleceń i dzieło
  • Dekretacja wynagrodzeń
  • Przygotowywanie i wysyłanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS
  • Naliczanie i prowadzenie dokumentacji świadczeń ZUS, kontrola okresów zasiłkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, IFT
  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników oraz byłych pracowników Spółki
  • Sporządzanie druków takich jak Z-3,OL-10, ZAS-64, Rp-7
  • Obsługa zajęć komorniczych
  • Dobra znajomość pracy w programie Excel
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, zarządzania zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie jako specjalista ds. kadr i płac. W tym co najmniej 2- letnie doświadczenie w obszarze płac
  • Praktyczną znajomość zasad rozliczania czasu pracy
  • Sprawność w poruszaniu się w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów emerytalnych
  •   Bardzo dobrą znajomość obsługi Excel oraz Płatnik
  • Umiejętne poruszasz się w środowisku oprogramowania ERP
  • Na bieżąco aktualizujesz wiedzę z zakresu przepisów prawa pracy
  • Zdolności analityczne, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Elastyczne godziny czasu pracy
  • Przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, w którym możesz zadbać o swoje potrzeby
  • Inspirujące miejsce rozwoju zawodowego, w którym możesz się rozwijać
  • Pracę w środowisku wyzwalających energię pracownika
  • Pracę w 8- osobowym zespole, w którym podstawą jest współpraca oraz zaangażowanie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji- nasza spółka jest częścią Kapitałowej Grupy Apator, łącznie zatrudniamy około 2500 pracowników
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Pakiet benefitów
  • Proces efektywnego wdrożenia, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikacja

Załącz plik CV (niewymagane)
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error