Magazynier

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-09-2024 / 25 dni temu

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie - Ostaszewo 57c k. Torunia,

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Magazynier

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Monitorowanie i realizowanie wydań materiałów na produkcję
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Inspekcja jakościowa i ilościowa materiałów
  • Uczestniczenie w okresowych inwentaryzacjach

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Uprawnienia UDT II WJO
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy zespołowej, kreatywność, dokładność
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie WMS

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Pracę w zespole, w którym podstawą jest współpraca oraz zaangażowanie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- nasza spółka jest częścią Kapitałowej Grupy Apator- łącznie zatrudniamy około 2500 pracowników
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym + premie
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie karty sportowej, dostęp do aplikacji językowej, legimi  i więcej
  • Rozwój pracowników to podstawa- zapewniamy dostęp do szkoleń zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • Proces efektywnego wdrożenia stanowiskowego, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twoich bliskich
  •  Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie wczasów tzn. wczasy pod gruszą
  • Świadczenia pieniężne na Święta Bożego Narodzenia
  • Wyjścia integracyjne
  • Talony na Dzień Dziecka
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikacja

Załącz plik CV (niewymagane)
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error