Starszy Specjalista ds. Księgowości

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

03-28-2024 / miesiąc temu

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie - Ostaszewo 57c k. Torunia,

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Dbałość o poprawność powiązań integracyjnych Księgi Głównej z pozostałymi modułami systemu ERP
  • Udział w weryfikacji dowodów księgowych
  • Udział w pracach wdrożeniowych i optymalizujących procesy oraz narzędzia w dziale
  • Prowadzenie ewidencji księgowej zapasów i produkcji w toku, w tym projektów komercyjnych i rozwojowych
  • Rozliczanie kosztów działalności Spółki, w tym kosztów produkcji w specjalnej strefie ekonomicznej
  • Uzgadnianie kręgu kosztowego
  • Udział w organizowaniu i rozliczaniu inwentaryzacji majątku obrotowego Spółki
  • Raportowanie GUS

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w księgowości spółki produkcyjnej min. 3 lata
  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości
  • Znajomość zintegrowanych systemów ERP
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się Excelem
  • Umiejętności analityczne i krytycznego myślenia
  • Zorientowanie na rozwój oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, szybkiego wdrażania zmian oraz zadaniowość
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Otwartość na nowe rozwiązania i wprowadzania innowacji w zakresie księgowości
  • Satysfakcję z udziału w projektach mających wpływ na kształt całej organizacji
  • Pełną wyzwań pracę, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Wsparcie zespołu, wzajemne dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym oraz atrakcyjny pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do profesjonalnych baz wiedzy oraz szkoleń branżowych
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się w obowiązki

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do aplikacji językowej
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikacja

Załącz plik CV (niewymagane)
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error