Specjalista ds. Marketingu

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

03-28-2024 / miesiąc temu

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie - Ostaszewo 57c k. Torunia,

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator S.A. zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca przy projektach marketingowych
  • Prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych
  • Administrowanie portalem internetowym, portalem marketingowym, obsługa platformy gadżetowej
  • Prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych online (Facebook, YouTube, LinkedIn)
  • Organizacja eventów, targów, konferencji oraz spotkań branżowych z klientami
  • Przygotowywanie grafik, wykonywanie zdjęć produktowych, osobowych, firmowych i ich obróbka
  • Przygotowywanie katalogów, ulotek oraz reklam
  • Opracowywanie i emisja materiałów reklamowych, informacyjnych oraz promocyjnych
  • Pisanie i przygotowanie materiałów PR, a także tekstów technicznych
  • Monitorowanie aktualnych trendów i rozwiązań z obszaru marketingu
  • Dbałość o spójność komunikacji marketingowej oraz wizualnej we wszystkich kanałach
  • Realizacja innych projektów i aktywności marketingowych we współpracy z kreatywnym zespołem
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu organizacji innych działań marketingowych

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Min.3-letnie doświadczenie w marketingu w firmie lub w agencji reklamowej na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych
  • Doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych LinkedIn, Facebook Ads, YouTube ze szczególnym uwzględnieniem działań lead generation
  • Znajomość programu Power Point w celu tworzenia ciekawych prezentacji
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: marketing, komunikacja, również kierunki techniczne
  • “Lekkie pióro” gwarantujące tworzenie skutecznych materiałów marketingowych
  • Umiejętność równoległej pracy nad kilkoma projektami pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania
  • Organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych celów

To oferujemy:

  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, w którym możesz zadbać o swoje potrzeby
  • Inspirujące miejsce rozwoju zawodowego, w którym możesz się rozwijać.
  • Pracę w środowisku wyzwalających energię pracownika
  • Możliwość poznania wszystkich obszarów produkcyjnych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji- nasza spółka jest częścią Kapitałowej Grupy Apator, łącznie zatrudniamy około 2400 pracowników
  • Pakiet benefitów
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Proces efektywnego wdrożenia, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy- możesz rozpocząć pracę między 6:00, a 9:30
  • Dofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do platformy nauki języka obcego
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Brak dress code’u
  • Ubezpieczenie na życie
  • Darmowy parking
  • Dodatkowe świadczenia socjalne m.in. Świadczenia na Święta Bożego Narodzenia

Aplikacja

Załącz plik CV (niewymagane)
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error