Analityk Biznesowy

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

03-06-2024 / miesiąc temu

Lokalizacja

łódzkie,

Rekrutujemy z Energią!

W związku z rozwojem naszego zespołu w Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko:
Analityka Biznesowego

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
  • Analiza wymagań dotyczących nowych rozwiązań w systemach informatycznych
  • Zbieranie wymagań biznesowych oraz tworzenie specyfikacji systemowej
  • Tworzenie diagramów procesowych nowych funkcjonalności oraz przygotowanie dokumentacji
  • Aktywny udział w spotkaniach z klientem
  • Analiza błędów we wdrożonych systemach we współpracy z zespołem projektowym
  • Współpraca z działem rozwoju biznesu w celu zidentyfikowania nowych funkcjonalności i usprawnień
  • Nadzorowanie procesów wdrożeniowych
  • Tworzenie standardów związanych z porządkowaniem procesów w firmie
  • Bliska współpraca z Developerami, Testerami, Product Ownerami, Project Managerami
  • Przygotowanie raportów zawierających informacje o rezultatach wprowadzenia konkretnych rozwiązań
  • Proaktywne podejście do rozwoju produktu i rozwiązywania problemów

Jesteś dobrym kandydatem/tką jeśli posiadasz:

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w analizowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Umiejętność analizy danych, identyfikowania potrzeb, wyciągania wniosków
    i proponowania rozwiązań
  • Znajomość narzędzi analitycznych i oprogramowania do wizualizacji procesów oraz wymagań
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak: Jira, Confluence, Archi, Sparx Enterprise Architect, PlantUML i Draw.io
  • Znajomość SQL
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole oraz adaptacji do zmieniających się wymagań projektowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznanie się
    z dokumentacją techniczną oraz swobodną komunikację
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji wymagań biznesowych i systemowych
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na sprawną współpracę
    z członkami zespołu i klientem.

 Mile widziane

  • Certyfikaty potwierdzające znajomość notacji UML, BPMN
  • Znajomość notacji CMMN, DMN,  ArchiMate
  • Doświadczenie w projektach dla branży energetycznej

Co oferujemy:

  • Realne możliwości rozwoju, pod opieką najlepszych specjalistów w branży
  • Pełną opiekę w trakcie wdrożenia, dzięki której sprawnie wdrożysz się w naszą kulturę organizacyjną, poznasz swoje obowiązki, współpracowników czy nasze produkty
  • Formę umowy, która będzie dla Ciebie korzystniejsza: umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w ruchomym oraz zadaniowym systemie czasu pracy  (możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9:30), co ułatwi Ci połączenie pracy z zajęciami w czasie prywatnym
  • Darmowy parking pod firmą
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej po okresie wdrożenia

Dodatkowo, oferujemy:

  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Luxmedzie
  • Bezpłatny dostęp do aplikacji Etutor oraz Legimi
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Dofinansowanie do okularów
  • Ubezpieczenie na życie w PZU w preferencyjnych cenach
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który umożliwia skorzystanie z: bonu na dzień dziecka, dofinansowania do wakacji, dodatku finansowego na Boże Narodzenie, preferencyjnych pożyczek na cele mieszkaniowe

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error