Programista Java

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

12-07-2023 / 4 miesiące temu

Lokalizacja

łódzkie - Łódź,

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator S.A. zlokalizowanej w Łodzi poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji we wskazanych technologiach.
  • Aktywne uczestniczenie w poszczególnych fazach rozwoju i utrzymania produktów, zgodnie
  • z obowiązującymi metodykami i sposobem pracy w obszarze wytwarzania oprogramowania.
  • Otwartość na realizację działań promujących podejście wykorzystujące, Refactoring, Code Review, Continuous Integration oraz propozycje zmian.
  • Stosowanie obowiązujących frameworków i standardów technologicznych (wpływ na jakość
  • i efektywność) oraz propozycje zmian.
  • Wsparcie eksperckie w obszarze technologicznym dla Menedżerów Produktów, Analityków, Obszaru QA, Obszaru Serwisu – aktywne uczestniczenie.
  • Rozwój własny oraz organizacji w ramach obszaru odpowiedzialności i zespołu

Wymagana znajomość:

  • Java
  • Minimum sześcioletnie doświadczenie w obszarze programowania – warunek konieczny.
  • Spring
  • Hibernate
  • SQL
  • Git

Przydatne:

  • Docker, JSF, React, JUnit
Narzędzia wspomagające:
  • JIRA, Confluence, IntelliJ

Mile widziane podejście pełne:

  • PASJI - Koniecznie pasji w szeroko rozumianym obszarze programowania.
  • WARTOŚCI - Nastawienia na tworzenie użytecznych rozwiązań, które są wartościowe dla naszych klientów (odpowiadamy nie tylko za kod).
  • PODEJŚCIA ZESPOŁOWEGO - Nastawienia na zaangażowanie, kooperację, komunikację.
  • ROZWOJU - Chęci rozwoju własnego (m.in. umiejętności szybkiego uczenia się), jak też wpływu na rozwój otoczenia (m.in. umiejętności dzielenia się wiedzą).
  • GOTOWOŚCI DO ZMIAN - Elastyczności i otwartości na zmiany, aktywnego współuczestniczenia w ich wdrażaniu.
  • KRYTYCYZMU - Umiejętności konstruktywnego mówienia „NIE”, „NIE WIEM”, „DLACZEGO?”, „PO CO?”.
  • Skuteczności i efektywności w działaniu, kreatywności.

To oferujemy:

  • Możliwość pracy w 100% w formie zdalnej, na miejscu w biurze (Łódź) lub też w formie hybrydowej.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub też w formie B2B.
  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji.
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym – transparentny taryfikator wynagradzania.
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji: Starszy Programista – Główny Programista.
  • Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki.

Benefity:

  • Elastyczny i zadaniowy czas pracy.
  • Praca zdalna.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne – zgodnie z ZFŚS.
  • Pakiet medyczny Luxmed.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.
  • Możliwość ubezpieczenia na życie w grupowym ubezpieczaniu PZU.
  • Etutor – platforma do nauki języków obcych.
  • Świadczenia socjalne: dofinansowanie do wypoczynku, świadczenie pieniężne na Święta Bożego Narodzenia, pożyczka mieszkaniowa, zapomogi.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error