Starszy Specjalista ds. BHP

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

01-15-2024 / 3 miesiące temu

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie - Ostaszewo 57c k. Torunia,

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Ostaszewie k. Torunia poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii pracy do Głównego Specjalisty ds. BHP
  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków w tym zakresie i kontrolowanie ich realizacji
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników Spółki
  • Organizowanie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia lub warunków uciążliwych oraz sposobów ochrony pracowników przed tymi czynnikami lub warunkami
  • Uczestniczenie w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy, a także nowych maszyn
  • Oceniania założeń i dokumentacji dotyczących modernizacji zakładu pracy albo jego części

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w służbie BHP w branży produkcyjnej
  • Znajomość przepisów BHP i PPOŻ oraz umiejętność ich stosowania
  • Prawo jazdy kat. B- praca jest stacjonarna w Ostaszewie 57C. Jednakże osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za wszystkie lokalizacje Aoator SA w obszarze BHP- Ostaszewo 57C, 57I, Toruń, Łódź.
  • Mile widziane uprawnienia instruktora ppoż.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Asertywność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, szybkiego wdrażania zmian oraz zadaniowość

To oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy- pracę zaczynamy między 6:00 a 9:30
  • Otwartość na nowe rozwiązania i wprowadzania innowacji w zakresie BHP
  • Satysfakcję z udziału w zadaniach mających wpływ na kształt całej organizacji
  • Pełną wyzwań pracę, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym oraz atrakcyjny pakiet benefitów

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do aplikacji językowej
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne – zgodnie z ZFŚS

Aplikacja

Załącz plik CV (niewymagane)
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error