Monter

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

01-23-2024 / 3 miesiące temu

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie - Ostaszewo 57c k. Torunia,

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator SA zlokalizowanej w Toruniu (Polna 148) poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Monter

 Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa skanera
  • Montaż urządzeń wg. instrukcji technicznej
  • Montowanie gotowych elementów do szaf sterowniczych m.in. podłączenia gotowych przewodów, montowanie wtyczek

 Jesteś idealnym kandydatem, jeśli cechuję Cię:

  • Zdolności manualne i bardzo dobry wzrok
  • Odpowiedzialność
  • Pracowitość
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac
  • Gotowość do pracy w godzinach 6:00-14:00

 To oferujemy:

  • Proces efektywnego wdrożenia, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki
  • Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, w którym możesz zadbać o swoje potrzeby
  • Inspirujące miejsce rozwoju zawodowego, w którym możesz się rozwijać
  • Pracę w środowisku wyzwalających energię pracownika
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji-nasza spółka jest częścią Kapitałowej Grupy Apator- łącznie zatrudniamy około 2500 pracowników
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Realne możliwości rozwoju w organizacji
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie karty sportowej, dostęp do aplikacji językowej, legimi i więcej

 Benefity:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikacja

Załącz plik CV (niewymagane)
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error