Starszy Programista C++

Apator

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

10-03-2023 / 7 miesięcy temu

Lokalizacja

łódzkie,

Rekrutujemy z Energią!

Aktualnie do Spółki Apator S.A. zlokalizowanej w Łodzi poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji we wskazanych technologiach (odpowiedzialność na poziomie produktowym, projektowym, programistycznym – projekt techniczny, kod, testy, dokumentacja).
  • Aktywne uczestniczenie w poszczególnych fazach projektów (wsparcie analizy, wsparcie architektury, projektowanie i programowanie, testowanie i walidacja, wdrożenie).
  • i usług (utrzymanie i rozwój) dla wybranych systemów, aplikacji, modułów.
  • Stosowanie obowiązujących metodyk i sposobów pracy w obszarze wytwarzania oprogramowania w ramach wskazanych technologii. Propozycje zmian.
  • Stosowanie obowiązujących frameworków i standardów technologicznych (wpływ na jakość i efektywność). Propozycje zmian.
  • Wsparcie eksperckie w obszarze technologicznym dla Menedżerów Produktów, Analityków, Obszaru QA, Obszaru Serwisu – aktywne uczestniczenie.
  • Rozwój własny oraz organizacji w ramach obszaru odpowiedzialności i zespołu.

Wymagania:

  • Minimum czteroletnie doświadczenie w obszarze programowania – warunek konieczny.
  • Języki programowania: C++ (poziom zaawansowany).
  • Zagadnienia: współbieżność (średniozaawansowany).
  • Technologie: wzorce projektowe (podstawowy).
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • i tworzenie kodu.

Technologie:

Posługujemy się głownie językami C++ i XQuery, ale także mile widziana jest znajomość C, C# i Pythona.

W naszej pracy wspieramy się JIRĄ, Confluence, gitlabem i szeregiem naszych własnych aplikacji.

CO OFERUJEMY?

  • Działanie w oparciu o 4 perspektywy:
  • Kompetencje - Odpowiedzialność – Zadania (produkty/projekty) – Rozwój.
  • Rozszerzenie doświadczenia zawodowego o nowe projekty z branży energetycznej.
  • Dobra atmosfera pracy, nastawienie na pracę w zespole, wzajemne wspieranie się
  • i realizowanie wspólnych celów. Realny wpływ na rzeczywistość firmową.
  • Pełen etat - 40 godzin w tygodniu. Zadaniowy tryb pracy.
  • Hybrydowy system pracy z możliwością przyjścia do biura w godzinach 6:30-18:00.
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • i zaangażowania.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub też w formie B2B.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych: karty Multisport.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów: pluralsight.
  • Ubezpieczenie: PZU.
  • Opieka zdrowotna: Luxmed.
  • PPK.
  • Dofinansowanie wypoczynku - ZFŚS.
  • Firmowe spotkania integracyjne.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Dofinansowanie wakacji dzieci – ZFŚS.
  • Paczki świąteczne – ZFŚS.
  • Brak potrzeby delegacji – brak podróży służbowych.
  • Bezpłatny parking tuż pod biurem.
  • Miejsce dla rowerów.
  • Podwyższone Koszty Uzyskania Przychodu.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Twoje oczekiwania finansowe brutto?

Error

Error